Wydarzenia

Poleć naszą stronę

0 |1 | 2 | 3 | 4 | 5 |6| 7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43|44|45|46|47|48|49|50|51|52| 53|54|55|56|57|58

IV MEMORIAŁ im.RYSZARDA LEŚNIAKA     |  29-03-07'

W sobotę 25 kwietnia w Naszej sali gimnastycznej odbył się po raz czwarty Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym. Ryszard Leśniak był wieloletnim działaczem sportowym, zawodnikiem, trenerem, sędzią i dziennikarzem. Zajmował się między innymi tenisem stołowym.
Tegoroczna impreza zgromadziła wielu miłośników tenisa stołowego, dorosłych, młodzież i dzieci.
W turnieju indywidualnym w kategorii open pierwsze miejsce wywalczył Wojciech Waliczek, na co dzień zawodnik TG Sokół Zakopane. Drugi był Marian Różański a trzeci Tadeusz Kliszcz - obaj z Zakopanego.
W młodszej grupie łączącej zawodników szkół podstawowych i gimnazjów najlepszy był nasz absolwent Tomasz Chyc /obecnie uczeń Gimnazjum nr 1 Zakopane/ drugie miejsce wywalczył Stanisław Antoszek /Gimnazjum Szaflary/ a trzecie również nasz były uczeń Tomasz Gąsienica Kotelnicki /teraz Gimnazjum nr 1 Zakopane/. Wyłoniono również zawodnika ze szkoły podstawowej, który w kategorii SP/G zajął najwyższe miejsce. Został nim Mateusz Gąsienica Kotelnicki z klasy 5, który otrzymał pamiątkową statuetkę.

Miłym gościem turnieju był Pan Zdzisław Karaś, przyjaciel patrona Memoriału Ryszarda Leśnika, który w kilku słowach przedstawił jego sylwetkę oraz wręczał puchary, dyplomy, liczne nagrody i upominki uczestnikom imprezy.

Emocje były również poza stołami ping pong'owymi i na zakończenie turnieju wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów imprezy.

Przeprowadzenie turnieju oraz wręczenie zawodnikom tak wielu wspaniałych nagród, upominków i poczęstunku nie byłoby możliwe bez pomocy i życzliwości wielu osób, firm i instytucji, którym organizator i uczestnicy serdecznie dziękują!

W przeprowadzeniu imprezy pomogli/m.in. fundując puchary, nagrody, napoje i słodycze/:

Arkadiusz Patyrak                          /SP 9 Zakopane/

Organizatorem IV Memoriału im.Ryszarda Leśniaka w Tenisie Stołowym była, jak co roku Hanna Kardaś.

III MEMORIAŁ im.RYSZARDA LEŚNIAKA     |   20 08'

II MEMORIAŁ im.RYSZARDA LEŚNIAKA     |      14-04-07'

W sobotę 14 kwietnia w naszej szkole  zorganizowano II Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym. Pomysłodawczynią i organizatorką wzorowo przygotowanej imprezy jest Hanna Kardaś.
W turnieju wzięli udział tak niezrzeszeni zawodnicy, jak i należący do sekcji zakopiańskiego TG Sokół, czy UKS Jedynka. Do sportowej rywalizacji przystępach tenisowych stanęli dorośli, młodzież i dzieci.
W turnieju indywidualnym w kategorii open pierwsze miejsce wywalczył Wojciech Waliczek /TG Sokół Zakopane/, w młodszej grupie łączącej zawodników szkół podstawowych i gimnazjów najlepszy był Bartosz Rogalski /UKS Jedynka przy G1/. Mistrzostwo wśród drużyn wywalczyli Roman Baran i Bogusław Palarz z Czarnego Dunajca.